چگونه بدون پول سرمایه گذاری کنیم؟ چگونه بدون پول میتوان کسب درآمد داشت؟

چگونه بدون پول سرمایه گذاری کنیم؟ چگونه بدون پول میتوان کسب درآمد داشت؟

شاید این موضوع شاید برای شما غیر قابل باور یا غیر منطقی باشد. شما می توانید بدون هیچ مقدار پولی سرمایه گذاری کنید یا کسب درآمد کنید. پیشنهاد می کنم محتوای این مطلب را به دقت مطالعه کنید. زیرا ممکن است محتوای این پست یکی از مهمترین دروس در زندگیتان باشد.
جای تعجب نیست که زندگی ما و شما به مرور زمان بیشتر و بیشتر متصل به اینترنت می شود. اگر شما به اطراف خود نگاه کنید افرادی را که در اطراف خود میبینید ، مشغول کار با گوشی هوشمند خود می باشند و گوشی های آنها به نحوی به اینترنت متصل است.
زندگی مدرن امروزی به سرعت در حال دیجیتالی شدن است از خریداری گرفته تا سرگرمی ، تجارت ، تماس با دوستان ، سرمایه گذاری در بورس و…. به نوعی وابسته به اینترنت شده است. باید این را هم بدانید که دیجیتالی شدن زندگی ما و شما در حال حاضر تنها آغاز یک جهش است. زیرا در آینده زندگی انسان ها به قدری دیجیتالی و اینترنتی خواهد شد که زمانی که به گذشته نگاه کنید شاید به اشیاء امروزی همچون گوشی های بزرگ و کامپیوترهای کم سرعت بخندید.

همچنین ببینید : فناوری هایی که باید با آنها خداحافظی کنید زیرا در آینده وجود نخواهند داشت!!!

رسیدن به فناوری که جایگزین گوشیهای امروزی و سایر فناوریهای دیجیتالی شود دشوار نیست و خیلی دور هم نیست. زیرا هم اکنون با فناوری های جدید نسل پنجم اینترنت در موبایل ها شما می توانید یک فایل که حجم آن حدود ۲۰ گیگابایت است را در مدتی کمتر از ۲ ثانیه دانلود کنید. این مورد یک نمونه کوچک از سرعت فناوری و دیجیتالی شدن زندگی ما است که در حال حاضر وجود دارد. پس با این حال اگر آینده را پیش بینی کنید ، فناوری حال حاضر در آینده فقط چیزهای پیش پا افتاده و بی ارزشی است.
پیش بینی می شود که در آینده گوشی های هوشمند جای خود را به لنز های هوشمند می دهند. با این لنزها شما در یک فضای واقعیت مجازی زندگی خواهید کرد. شرکتهایی همچون یورونیک(uronic) در حال حاضر مشغول توسعه این فناوری هستند. این فناوری هوش مصنوعی را با مغز انسان ها متصل می کند. یعنی چیزی که ما حتی به دستیار صوتی گوگل ویس یا گوگل اسیستنت هم نیاز نخواهیم داشت و می توانیم همه چیز را توسط مغز خود کنترل کنیم.
خیلی سخت است که آینده را با این فناوری ها پیش بینی کرد. ده سال قبل هم هیچ کسی فکرش را نمیکرد که روزی زندگی ما کاملا وابسته به این گجت های هوشمند شود. امروز ما خودروهای برقی خودران یا بدون راننده داریم. هواپیماهای برقی هم داریم. بزرگترین شرکت های چند ملیتی جهان ، سر و کارشان با اینترنت است مانند آمازون ، فیسبوک ، اپل ، مایکروسافت و…. امروزه شرکتهایی در عرصه خود موفق می شوند که به اینترنت وصل باشند یا در اینترنت فعال باشند.
آیا می دانید چه چیزی شرکت ها را به مشتریانشان وصل می کند؟ پاسخ بسیار ساده است. شبکه های اجتماعی. شبکه هایی که هم اکنون وجود دارند. اما این آغاز کار است و جای تعجب هم ندارد که در آینده ای نزدیک ، تقریباً تمام عرصه های تجارت جهان از طریق همین شبکه های اجتماعی با مشتریانشان ارتباط داشته باشند. مانند خرید و فروش ، تبلیغات ، برقراری ارتباط ، سرمایه گذاری و…. که همه توسط همین شبکه های اجتماعی انجام داده خواهد شد.

همچنین ببینید : در هر دقیقه چه اتفاق هایی در دنیای اینترنت می افتد؟ 60 ثانیه با اینترنت!

امروزه حتی تلویزیون ها هم از صحنه سرگرمی مردم در حال کوچ کردن هستند و جای خودشان را به شبکه های اجتماعی می دهند. اگر یک دقیقه پیام بازرگانی در تلویزیون ها بیش از هزار دلار قیمت دارد ، به زودی قیمت این آگهی ها در شبکه های اجتماعی بیش از تلویزیون ها خواهد شد. آیا می دانید که در آن زمان چه چیز دیگری رخ خواهد داد؟ بله پشیمانی برای شما! شما با خود خواهید گفت که اگر ۵ یا ۱۰ سال قبل یک صفحه در اینستاگرام یا فیس بوک ساخته بودم و بر روی آن کار می کردم تا دنبال کننده های آن زیاد می شدند ، اکنون پول زیادی به دست می آوردم. من هم اکنون پشیمان هستم! زیرا رقابت بسیار شدید شده است. اما هنوز هم بهترین موقع برای راه اندازی یک کانال یا یک صفحه است زیرا پنج یا ده سال بعد ، سطح رقابت بسیار بالا را خواهد رفت و موفق شدن تقریباً غیرممکن خواهد شد. 10 سال بعد احتمالا راه اندازی یک کانال در شبکه های اجتماعی و موفق شدن در آن ، شاید مشکل تر از راه اندازی یک کانال در تلویزیون از هم اکنون باشد.

چگونه بدون پول سرمایه گذاری کنیم!

چگونه بدون پول سرمایه گذاری کنیم!

چه باید کرد؟ مطمئناً همه شما در یک عرصه اگر مهارت نداشته باشید ، حداقل علاقه مندی دارید. مثلاً اگر شما علاقه مند به موتور یا خودرو هستید ، کانالی را راه اندازی کنید و در مورد موتور یا خودروهای جدید صحبت کنید یا دو موتور جدید را با هم مقایسه کنید و دیدگاهتان را در مورد اینکه کدام یکی از آنها بهتر است به مخاطبین تان بگویید. یا اگر شما به بسکتبال علاقمند هستید و تمام مسابقات بسکتبال را تماشا می کنید ، در مورد آن صحبت کنید. زیرا همانند شما میلیون ها نفر دیگر هم وجود دارند که علاقه مند به بازی های بسکتبال هستند و آنها ویدئوهای شما را تماشا خواهند کرد. مثلاً اگر شما یک مهندس هستید در مورد ساخت یک خانه با موجودی کم یا متوسط صحبت کنید به این ترتیب صدها عرصه دیگر وجود دارد که می توان در آن کارکرد. اما آنچه که مهم است ، انتخاب خود شما است. نالیدن از بی پولی برای سرمایه گذاری را کنار گذاشته و بهانه جویی نکنید.

این مطلب را حتما بخوانید : چرا بعضی ها موفق می شوند؟ آیا باهوش بودن یا خوش شانس بودن دلیل موفقیت است؟

به نظر من بهترین سرمایه گذاری که هم اکنون میتوانید انجام دهید کار و فعالیت در شبکه های اجتماعی است که در آینده شما را ثروتمند خواهد کرد. این هم تا حدی درست است که با کار و سرمایه گذاری بر روی شبکه های اجتماعی به مدت چند ماه نمی توان کسب درآمد کرد اما به خاطر داشته باشید که اگر شما یک میلیون دلار را هم سرمایه گذاری کنید ، در مدت چند ماه یا حتی یک سال شما با آن کسب درآمد نمیتوانید بکنید.

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه - راه موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه – راه موفقیت

سیلوستر گاردنز اِستالون یک بازیگر، کارگردان و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب است. در ادامه قوانین و راه موفقیت از نظر سیلوستر استالونه را با هم بررسی می کنیم. 1- نه به معنی بله : در سفر خود در راه موفقیت با افراد زیادی مواجه می شوید که به شما نه می گویند. […]

چه طور جذاب تر شویم؟ خصوصیات و ویژگی های افراد جذاب!

چه طور جذاب تر شویم؟ خصوصیات و ویژگی های افراد جذاب!

وجود برخی افراد به مهمانی ها زندگی می بخشد و جدا شدن از آنها سخت است. وجود آنها در اطرافتان موجب لذت بخش تر شدن فضا می شود. آنها جذابیتی ذاتی دارند که نمی‌توان از دوست داشتن آنها در رفت و مقاومت کرد. اما چرا؟ ما برخی از این عادات را متوجه شدیم که در […]

افزایش اعتماد به نفس - عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس – عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

30 عبارت تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس با این 30 عبارت تاکیدی قادر خواهید بود اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و می توانید با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنید. این عبارات تاکیدی به شما کمک می کنند که روز خود را مثبت تر و همچنین روز خود را با راحتی […]

جذب پول و ثروت - عبارات تاکیدی مثبت برای ثروتمند شدن - کافیست امتحان کنید!

جذب پول و ثروت – عبارات تاکیدی مثبت برای ثروتمند شدن – کافیست امتحان کنید!

با این 30 عبارت تاکیدی قادر خواهید بود جذب پول و ثروت کنید و می توانید در رفاه بیشتری زندگی کنید. این عبارات تاکیدی به شما کمک می کنند که روز خود را مثبت تر و همچنین روز خود را با راحتی و آرامش بیشتری سپری کنید. شما می توانید این عبارت‌های تاثیرگذار را برای […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)