چه طور جذاب تر باشیم! چیزهای ناچیز و کوچکی که جذابیت شما را کم می کنند

چه طور جذاب تر باشیم! چیزهای ناچیز و کوچکی که جذابیت شما را کم می کنند!

آیا می دانید که چه چیزهایی ظاهر ما را غیر جذاب و زشت می کند؟ به گفته ی طراحان مد سادگی ، سلیقه ی خوب و آراستگی اصول خوش لباس بودن هستند و نیازی به هزینه ندارند. معمولا سومین اصل فراموش می شود و فراموشی این اصل می تواند دلیل تخریب دو اصل دیگر باشد. چیزهای کوچکی وجود دارند که علی‌رغم ناچیز بودن ، جذابیت را از ظاهرمان می‌گیرند. که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:
کم خوابی : کسانی که دچار کم خوابی هستند معمولا پلک های افتاده و سنگین دارند ، چشمهایشان قرمز است و دور چشم هایشان گود می افتد و رنگ پریده به نظر می آیند. این حالات از جذابیت شخص کم می کند مخصوصا وقتی که در کنار شخصی باشید که 8 کامل خوابیده باشد.
تنبلی : اخلاق کاری و همکاری فقط برای محل کار نیست. اگر با کسی می خواهید رابطه برقرار کنید و آن شخص متوجه شود که شما آدم تنبلی هستید ، قطعا از جذابیت شما کم می شود.
استرس زده شدن یا مظطرب بودن : اگر آرامش خودتان را حفظ کنید ، جذاب تر به نظر می رسید. وقتی استرس زده هستید کورتیزول خونتان بالا می رود که از جذابیت و زیبایی شما کم می کند. به همین دلیل وقتی که استرس زده هستیدکسی دوست ندارد به سمت شما بیاید و سر صحبت را با شما باز کند.
حرکات و اشاره‌های بدنی شما : اگر از طریق اینترنت با کسی آشنا می شوید ، مدل عکس هایتان بسیار مهم است. تحقیقات نشان داده که یک فرد به احتمال زیاد شما را جذاب می بیند اگر در عکس هایتان راحت باشید. مثلا دستهایتان بالا باشد. اگر در عکس دست به سینه باشید ، به احتمال خیلی زیاد یک شخص شما را کم جذبه می بیند و دوست نداره با شما صحبت کند.
لباس بور : لباس مشکی امروزه طرفداران زیادی دارد اما اگر رنگ لباس طوری باشد که انگار هزار بار شسته شده است ، ظاهر شما را شلخته و زشت می کند. این مسئله نه تنها در مورد لباس های مشکی بلکه در رابطه با بسیاری از رنگ های دیگر نیز صدق می‌کند. لباس های رنگ تیره را با آب سرد بشویید و برای جلوگیری از پریدن رنگ لباس هنگام شستشو مقداری سرکه ، قهوه یا چای استفاده کنید.
لباس های سفید چرک : لباس های سفید هم به اندازه که لباس های مشکی در جذابیت ظاهری موثر هستند اما در صورتی که کاملا سفید و تمیز باشند. لباس های سفیدی که بعد از مدتی زرد و خاکستری شده‌اند ، ظاهر شما را شلخته می‌کنند. هنگام شستشوی لباس‌های سفید ، مقداری جوش شیرین یا آبلیمو استفاده کنید. اگر رنگ لباس سفید نشد ، بهترین کار این است که آن را با وایتکس بشورید.
آستین های نامرتب : آستین لباس هرچه مرتب تر باشد ، ظاهر را جذاب تر میکند. نامنظم بودن آستین جذابیت را از بین می برد. دکه های آستین را باز کنید و منظم به بالا تا کنید.
شوره ی روی یقه لباس : شوره ی روی لباس جذابیت را از شما می گیرد و مردم با دیدن آن از شما فاصله می‌گیرند. شوره نشان دهنده ی مشکلی در سلامتی شماست. شاید پوست سرتان خشک است یا ویتامین خاصی را در بدنتان کم دارید. تا زمانی که شوره سرتان را درمان نکرده اید ، لباس های تیره نپوشید.

این مطلب را حتما بخوانید : آیا شما خود را یک شخص جذاب می دانید؟

ریش نامرتب : ریش برای مرد ها به اندازه ی آرایش برای زن ها ، ظاهر را زیبا و عیب و نقص های صورت را پنهان می کند. البته در صورتی که کاملا مرتب و آراسته باشد. مدل ریشی انتخاب کنید که به فرم صورتتان بیاید ، بهتر است که این کار را به آرایشگر ها بسپارید.
آرایش کهنه : ریمیل ریخته شده زیر چشم ، رژ لب نامرتب و خط انداختن روی ابروها و ساعتها ماندن آرایش روی صورت ، جذابیت را از ظاهر شما می گیرد. آرایش کهنه صورت را خسته نشان می دهد. اگر آرایش روی صورتتان کهنه شده ، صورت خود را بشویید و دوباره آرایش کنید.
خطا های جزئی : یک سری نکات جزئی مثل رژ لب روی دندان ها ، لباس سوراخ و چسبیدن غذا روی دندان نکاتی هستند که طرف شما خیلی زود متوجه آنها می شود. قبل از ترک منزل یا بعد از خوردن غذا حتما نگاهی به آینه بیندازید. برای درک اهمیت این نکات جزئی ، واکنش خود را نسبت به آنها تصور کنید. به عنوان مثال اگر شوره روی لباس کسی ببینید چه واکنشی نشان می دهید؟

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

مختصری در مورد لوئیس ال هی و معرفی آثار برچسته ی وی

معرفی لوئیس ال هی و برجسته ترین آثار برجسته ی او

لوئیس یک نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. او بنیانگذار خانه ی hey و نویسنده ی کتاب پرفروش شفای زندگی در سال ۱۹۸۴ است. کتاب های او در زمینه های تفکر نو و درمان جسم و جان ، از شهرت جهانی برخوردارند. لوئیس در روز ۳۰ آگوست ۲۰۱۷ فوت کرد. دنیا و آدم هایش در […]

ثروتمندترین کشور فقیر دنیا! ثروت و دارایی های باورنکردنی افغانستان!

ثروتمندترین کشور فقیر دنیا! ثروت و دارایی های باورنکردنی افغانستان!

آیا می دانید افغانستان ثروتمندترین کشور فقیر دنیا است؟ به همین خاطر در طی دو قرن گذشته همواره افغانستان مورد توجه قدرت های بزرگ منطقه ای قرار داشته است. انگلیس ، شوروی و آمریکا در مقاطع مختلف ، نیم نگاهی به این کشور داشته اند. چرا این سرزمین کوهستانی محصور در خشکی و بدون دسترسی […]

ترور هایی که جریان تاریخ را عوض کرد! بزرگترین ترور های جهان!

ترور هایی که جریان تاریخ را عوض کرد! بزرگترین ترور های جهان!

10- ابراهام لینکن یکی از رئیس جمهور های تاثیر گذار آمریکا : وی در سال ۱۸۰9 به دنیا آمد و در سال ۱۸۶۵ وقتی که در حال تماشای یک تئاتر بود ، توسط جان ویک به قتل رسید. 9- لرد لوئیس مونباتن از خانواده سلطنتی بریتانیا و پسر عموی دوم ملکه الیزابت : او متولد […]

خنجر کشف شده در مقبره فرعون از جنس فلزات زمینی است!

خنجر کشف شده در مقبره فرعون از جنس فلزات زمینی است!

نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد : خنجری که با فرعون توتانخامون به خاک سپرده شده زمینی نیست. در سال ۱۹۲۲ باستان شناسی به نام هواردکارتر در کنار جسد مومیایی شده ی فرعون دو خنجر پیدا کرد که یکی از آنها از جنس طلا بوده و دیدگری از فلزی خارج از این دنیا. همچنین ببینید : دنیای […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)