پولدارترین کریکت بازان جهان! برترین و ثروتمندترین کریکت بازان دنیا!

پولدارترین کریکت بازان جهان! برترین و ثروتمندترین کریکت بازان دنیا!

بازی کریکت ورزش مشهور و محبوبی است. هرچند که محبوبیت جهانی این بازی همانند فوتبال نیست اما در برخی از کشورهای آسیایی مانند هندوستان ، پاکستان ، بنگلادش وسریلانکا ، این ورزش بیشتر از فوتبال طرفدار دارد.
در ادامه پولدارترین کریکت بازان جهان را به شما معرفی خواهم کرد.
ای بی دی ویلایرس : ثروت خالص ۱۶ میلیون دلار! دهمین پولدارترین کریکت باز جهان است. او از کشور آفریقای جنوبی است که به عنوان یکی از بهترین توپ زنان جهان در ورزش کریکت شناخته می شود. او در سال ۱۹۸۴ به عنوان به دنیا آمد و با وجود سن بالایش ، هنوز یکی از سریعترین و بهترین کریکت بازان آفریقای جنوبی می باشد.
کریس گایلی : ثروت خالص ۱۸ میلیون دلار! اویکی از اصلی ترین پایه های تیم کریکت است. وی با گرفتن چندین بار نمره ۶ در یک بازی کریکت ، همه را شوکه کرده است. کریس با داشتن ثروت حدود ۱۸ میلیون دلار یکی از پولدارترین کریکت بازان جهان است.
مایکل کلارک : ثروت خالص ۱۹.۸ میلیون دلار. او توپزن مشهور استرالیایی است که به عنوان یکی از استعدادهای ناب دنیای کریکت نیز شناخته میشود. مایکل کاپیتان تیم ملی استرالیا نیز میباشد و تا کنون ۱۱۵ بار برای این تیم بازی کرده است.
گاتن گامبهیر : ثروت خالص ۲۴ میلیون دلار! هفتمین شخص پولدار کریکت باز جهان است. او توپ زن چپ دست تیم ملی هندوستان است و تنها کریکت باز جهان است که ۳۰۰ بار در سه مسابقه متوالی دویده است. وی همچنین یکی از ستاره های لیگ برتر کریکت هندوستان می باشد که شهرت و محبوبیت زیادی در هندوستان دارد از همین رو او ثروتی بالغ بر ۲۴ میلیون دلار آمریکا کسب کرده است.
شاهد افریدی : ثروت خالص ۳۵ میلیون دلار! او تقریباً در تمام تورنمنت های کریکت ، چه منطقه ای و چه قاره ای و جهانی بازی کرده و موفقیت های زیادی را کسب کرده است. او یکی از خطرناک ترین توپ انداز های جهان می باشد که می تواند خیلی راحت از حریف ویکت بگیرد. از این رو وی به نام بمب افریدی هم مشهور هست. او بنیاد خیریه ای به نام خودش هم دارد و ثروتی بالغ بر 35 میلیون دلار را داراست.
شانی واتسون : ثروت خالص ۳۶ میلیون دلار! او یکی از استعدادهای کریکت استرالیا بود که در دهه ی 2000 به عنوان کاپیتان تیم ملی کشورش ، دوره طلایی را پشت سر گذاشته است. واتسون در توپ اندازی و توپ زنی مهارت خاصی داشت و سرعت بالایی برای گرفتن ویکت نیز داشت. وی هفت بار به عنوان کریکت باز سال استرالیا انتخاب شده بود و در بازی های سال ۲۰۰۴ به عنوان بهترین کریکت باز تورنمنت نیز انتخاب شد. ثروت خالص خالص 3۶ میلیون دلار برآورد شده است.

این مطلب را حتما بخوانید : درآمد نجومی ورزش بوکس ! پردرآمدترین مشت زن های جهان!

ویرندرا سواگ : ثروت خالص ۳۸ میلیون دلار! وی بازیکن سابق تیم ملی کریکت هندوستان است که یکی از پولدارترین کریکت بازان جهان است. وی سالیان زیادی را به عنوان توپ زن در تیم ملی کریکت هندوستان بازی کرده است و یکی از خشن ترین بازیکنان تیم کریکت هندوستان به شمار می رود. او همچنین به عنوان مخربترین کریکت باز هندوستان مشهور است. رسانههای هندی ثروت وی را حدود ۳۸ میلیون دلار اعلام کردند.
یوراج سینگه : ثروت خالص ۴۴ میلیون دلار ! او یکی از پولدارترین کریکت بازان جهان و یکی از بهترین بازیکنان بین المللی هندوستان است و دوره درخشانی را در تیم ملی کریکت هندوستان و این کشور پشت سر گذاشته است که چندین بار به عنوان کریکت باز سال کشورش نیز معرفی شده است. هرچند که وی با چوب زنی با دست چپ حرفه ای است اما در توپ اندازی هم مهارت بسیار بالایی دارد. ثروت خالص ۴۴ میلیون دلار برآورد شده است.
ویرات کوهلی : ثروت خالص ۸۰ میلیون دلار! دومین و پولدار ترین کلیپ باز جهان هم از هندوستان است و اسمش ویرات کوهلی است که در برخی از موارد این کریکت باز را بهترین و محبوب ترین کریکت باز هندوستان می دانند که با توپ اندازی های سریعش بازیکنان حریف را به زانو در میآورد. او چندین بار به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر کریکت هندوستان لقب گرفته است و ثروت خالص وی ۸۰ میلیون دلار اعلام شده است.

همچنین ببینید : جام جهانی فوتبال و اتفاقات غیر عادی آن. عجیب ترین اتفاقات جام جهانی

مهندراسینگه دونی : ثروت خالص ۱۱۵ میلیون دلار! وی که به اسم ام اس دونی هم مشهور است در حال حاضر پولدارترین کریکت باز جهان میباشد. وی در سال ۱۹۸۱ در هندوستان به دنیا آمده است. او از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۱۶ کاپیتان تیم ملی هندوستان نیز بود و در همه بخش های کریکت همچون توپ زنی ، توپ اندازی و گرفتن ویکت مهارت داشت و در بخش گرفتن ویکت یکی از بهترین های جهان می باشد. او در تمام رده های سنی و تورنمنت های منطقه ای و جهانی ، برای کشورش درخشش خیره کننده ای داشته است. وی در حال حاضر با ۱۱۵ میلیون دلار ثروت پولدارترین کریکت بازی جهان میباشد.

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

جذب پول و ثروت - عبارات تاکیدی مثبت برای ثروتمند شدن - کافیست امتحان کنید!

جذب پول و ثروت – عبارات تاکیدی مثبت برای ثروتمند شدن – کافیست امتحان کنید!

با این 30 عبارت تاکیدی قادر خواهید بود جذب پول و ثروت کنید و می توانید در رفاه بیشتری زندگی کنید. این عبارات تاکیدی به شما کمک می کنند که روز خود را مثبت تر و همچنین روز خود را با راحتی و آرامش بیشتری سپری کنید. شما می توانید این عبارت‌های تاثیرگذار را برای […]

تاثیرات ماه کامل بر روی انسان ها و موجودات زنده کره زمین

تاثیرات ماه کامل بر روی انسان ها و موجودات زنده کره زمین

بدون شک ماه تأثیر عاطفی بر روی ما دارد. شاید به ‌نظر عجیب و غریب می‌آید اما ماه کامل و نور مهتاب بر فعل و انفعالات درون بدن ما نیز تاثیر گذار است. طبق بررسی کارشناسان ، ماه بر روی سلامت ما تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه چند تا از تاثیرات نور ماه بر روی […]

دارو چگونه جذب بدن ما می شود و پس از خوردن دارو چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

دارو چگونه جذب بدن ما می شود و پس از خوردن دارو چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

تا به حال فکر کرده اید که پس از قورت دادن دارو چه اتفاقی برای بدن می افتد؟ داروهایی که از گلوی شما پایین می روند ، می تواند به درمان سر درد ، کمر درد یا مچ پای پیچ خورده کمک کنند. اما چطور دارو به جایی می رود که لازم است برود؟ پاسخ […]

آیا می دانید آب کرفس چه تاثیری روی بدن دارد و چه تغییراتی ایجاد می کند؟

اگر هر روز آب کرفس بخوریم چه تاثیری روی بدن می گذارد و چه اتفاقی می افتد؟

امروز قصد دارم در مورد آب کرفس صحبت کنم و تمام ویژگی ها و خواص مفید آن را برای شما بازگو کنم. کرفس فواید فراوانی دارد و مطالعات و تحقیقات زیادی در مورد خواص و فواید آن بر سلامت انسان ها آن صورت گرفته است. سوالی که مطرح می شود این است که اگر شما […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)