قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس (louise lynn hay) - قانون موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس (louise lynn hay) – قانون موفقیت

قانون موفقیت شماره یک – خود را دوست داشته باشید : مهمترین چیز اینه که خودتون رو دوست داشته باشید ، بعد از اون همه چیز جریان پیدا میکنه. همه چیز شگفت انگیز میشه. منظور من غرور و خودپسندی نیست چون که این عشق نیست. این تنها یک نوع ترسه ، ترس همیشگی. من در مورد احترام و قدردانی نسبت به خود حرف می زنم. به خود برترمون که موجوداتی بزرگ و ارزشمند هستیم. بچه های کوچک خوب می دانند که چطور خودشان را دوست داشته باشند. شما در عشق واقعی متولد شدید. هیچ بچه ای وجود نداره که من ازش باخبر باشم و همیشه بدنش را مورد انتقاد قرار بده. مثلا بگه دماغم خیلی بزرگه و… بچه ها فقط خوشحال و هیجان زده از بدنشان هستند. آنها همه چیز را دوست دارند. آنها کاملا علاقمند هستند که احساساتشان را بیان کنند. وقتی کودکی خوشحال هست شما متوجه می شوید. وقتی کودکی ناراحت هست همه متوجه ناراحتی او می شوند. آنها هرگز از این که دیگران احساساتشان را متوجه شوند ، نمی ترسند. آنها در لحظه زندگی می‌کنند و شجاع و پر از شگفتی هستند. همه ی ما همین‌طور بودیم. به خاطر بیاورید که چقدر شجاع و مملو از عشق بودیم. به خاطر بیاورید وقتی را که خودت رو میپرستیدی.
قانون موفقیت شماره ۲ – بر روی واژه ‌هایتان دقت کنید : من معتقدم که شما به هر آن چیزی که فکر می کنید و به هر چیزی که بر زبان جاری می کنید از طریق شما به جهان هستی ارسال میشه و دوباره چندین برابر به شما برگردانده میشه. تقریبا این طور به نظر می رسه که جهان هر چیز که می گویید می شنود و به هر آنچه که فکر کنید آگاه است. اما ما اغلب اوقات منفی فکر میکنیم و منفی حرف میزنیم. ما در مورد اینکه چقدر وحشتناک هستیم یا به اندازه کافی خوب نیستیم و یا نمی تونیم یه کاری رو درست انجام بدیم و یا این که اصلا نمی‌تونیم کاری رو انجام بدیم صحبت می‌کنیم. پس چطور میتونه این طبیعت چیز خوبی برامون به ارمغان بیاره وقتی که ما انقدر منفی حرف میزنم.
قانون موفقیت شماره ۳ – ترسان نباشید : کیفیت زندگی به داشتن خونه و ماشین خوب نیست. ممکنه باشه اما لازم نیست. چه فایده ای برای تو داره داشتن یک ماشین و خانه ی مجلل اگر تو تمام مدت آکنده از ترس خشم و نفرت باشی؟ این که به درد نمیخوره! خیلی بهتره که ماشین قدیمی داشته باشی اما از زندگیت لذت ببری.
قانون موفقیت شماره ۴ – یاد بگیرید که چه طور موفق فکر کنید : یک قانون تفکر وجود داره و ما شروع به یادگیری در مورد اون می کنیم و اون همچون یک کامپیوتر عمل میکنه. اگر شما این کامپیوتر شگفت انگیز را در مقابل داشته باشید و ندانید چطور کار میکنه ، پس مثل یک زباله است که به کارتون نمیاد اما زمانی که زبان رایانه را یاد بگیرید و میتونید ازش استفاده کنید اون وقت هست که معجزات پدید می آیند. قانون اندیشه هم همینطوره! هنگامی که شما نحوه ی کارکرد اون رو یاد میگیرید ، معجزات اتفاق می افتند. به هر آنچه که فکر کنید و به آن اعتقاد داشته باشید به واقعیت می پیوندد. افکار شما زندگی شما را می سازند و خیلی ساده است اگر بتونیم انجام بدیم. آن وقت است که می توانیم تغییرات بزرگی در زندگی پدید آوریم.
قانون موفقیت شماره ۵ – به دیگران کمک کنید : یکی از چیزهایی که من به خاطرش کار می کنم و یا شرکت ما در این زمینه مشغول فعالیت است ، این هست که هر محصولی که ما می فروشیم یا محصولی که از ما دریافت می‌کنید ، فرصتی برای بهبود کیفیت زندگی شماست. اینکه شما از این فرصت استفاده کنید ، به شما مربوط است و شما آزادی عمل دارید اما هر آنچه که ما بیرون می دهیم می تواند به آدم ها کمک کند که کیفیت زندگیشان را بهتر کنند و احساس خوبی داشته باشند.
قانون موفقیت شماره ۶ – آرام باشید : اغلب ما آدمها وقتی مشکلی داریم ، به وحشت و دست پاچگی می افتیم اما من چیزی دارم که سعی می کنم همیشه به مردم بگم. مشکلم اینه که شما تسلیم میشید و متوقف! بهتره وقتی مشکلی دارید آروم باشید و بگید : همه چیز خوب میشه! همه چیز عالی میشه! همه چیز برای بالاترین خوبی من کار می کنه و من تنها تجربه خوب کسب می کنم. من ایمن هستم. شما هم باید این کار را انجام بدید. وقتی که مشکل کوچکی دارید این جمله را با خود تکرار کنید. من دو تا سه بار در روز اون رو تکرار می کنم اما اگر مشکل پیچیده تری داشته باشم بی وقفه این جمله رو تکرار می‌کنم. همه چیز برای بالاترین خوبی من کار می کنه. همه چیز عالیه و من ایمن هستم. این جمله عمیقا شما رو آروم تر میکنه. تا زمانی که طبیعت راه حل مشکل شمارو پیدا کنه. حتی اگر واقعا مشکل وجود داره ، نیازی نیست که خودمون آستین بالا بزنیم تا اون رو حل کنیم. فقط باید افکار و نگرش هامون رو اصلاح کنیم و منتظر راه حل الهی بمونیم تا از راه برسه و وقتی مشکل حل شد فقط باید بگیم سپاسگزارم!

همچنین ببینید : برای رسیدن به موفقیت ، باید متفاوت باشید!

قانون موفقیت شماره ۷ – عبارت های تاکیدی را تکرار کنید : شما آغاز به گفتن جملاتی می‌کنید که ما آنها عبارت های تاکیدی می نامیم. آنها اظهارات مثبت در مورد زندگی شماست که اونها رو به قصد بهتر و با کیفیت کردن زندگیتون به زبان می آورید. شما می توانید آنها را به هنگام صبح ، ظهر ، شب دو یا سه بار و یا هر طور که مایلید تکرار کنید. شما شروع به انجام این کار می کنید و اجازه میدید که عادت شما بشه. وقتی شروع به این کار کردید ، همه چیز شروع به تغییر می کنه. شاید در ابتدا این تغییرات در مقیاس بسیار کوچکی اتفاق بیفته که من اون رو چراغ سبز در پارکینگ می گم. منظور من اینه که چراغ سبز های در پارکینگ چیز های بزرگی تو زندگی شما نیستند اما اگر سه چراغ سبز رو در یک خیابان دریافت کنید ،خیلی خوب هست مخصوصا زمانی که خیلی هم عجله دارید.
قانون موفقیت شماره ۸ – بر روی خودتان کار کنید : بسیاری از ما آدمها وقتی به نقطه ای مطمئن در زندگی می‌رسیم ، دست از تلاش می کشیم و متوقف میشیم. منظورم اینه که شما کمی پول دارید ، چند تا دوست خوب ، یک خانه خوب برای زندگی کردن و حالا دیگه از همه چیز دست می برید و حالتون خوب هست با این شرایط ! شما فکر میکنید همه چیز عالیه و با خودتون می گید من دیگه نمیخوام به کاری دست بزنم. من به خودم دقت کردم که چطور زندگی برام کار میکنه! وقتی که من واقعا به یک سطح خوب میرسم ، بعدشم مثل اینه که چیز دیگه ای وجود داره که باید به اون دست پیدا کنم. من آموختم که هر لحظه بگم : خوب حالا چیکار باید بکنم؟
قانون موفقیت شماره 9 – سپاسگذار باشید : من بارها و بارها در روز می گم سپاسگذارم. نه به کسی بلکه اغلب فقط همین طور می گم سپاسگزارم. سپاسگزاری خیلی شگفت انگیزه و شما همیشه و همیشه چیزهای بیشتری برای سپاسگزاری پیدا می‌کنید.
قانون موفقیت شماره ۱۰ – فقط خوبی ها را باور کنید : اگر اعتقاد درونی شما این هست که سزاوار چیز های خوبی که بیشتر مردم حتی تو زندگیشون دارند ، نیستید پس بدست آوردن آنها به تأخیر می افتد و یا اصلا به دستتون نمیاد. بعضی وقتها مردم رو میبینم که می گن عبارت های تاکیدی کار نمی کنند. من اونها رو استفاده کردم اما هیچ اتفاقی نمی افته! اون موقع من ازشون می‌پرسم : چندین بار عبارت های تاکیدی را تکرار کردید ؟ آنها میگن ۳۰۰ بار در روز! گفتن و تکرار عبارت های تاکیدی وقتی که ذهن شما همسو با عبارت های تاکیدی نیست ، فایده ای نداره! شما باید ببینید که چه چیزی در ذهن شما جریان داره. یکی از افکار من در زندگی اینه که : تنها خوبی ها پیش روی من هستند و من این رو چندین سال تکرار کردم بنابراین برای من مهم نیست که چه چیزی برام اتفاق میفته! من میدونم و مطمئنم که همه چیز خوب میشه.

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه - راه موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه – راه موفقیت

سیلوستر گاردنز اِستالون یک بازیگر، کارگردان و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب است. در ادامه قوانین و راه موفقیت از نظر سیلوستر استالونه را با هم بررسی می کنیم. 1- نه به معنی بله : در سفر خود در راه موفقیت با افراد زیادی مواجه می شوید که به شما نه می گویند. […]

افزایش اعتماد به نفس - عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس – عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

30 عبارت تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس با این 30 عبارت تاکیدی قادر خواهید بود اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و می توانید با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنید. این عبارات تاکیدی به شما کمک می کنند که روز خود را مثبت تر و همچنین روز خود را با راحتی […]

چیزهایی که فقط والدین پولدار به فرزندان خود می آموزند!

چیزهایی که فقط والدین پولدار به فرزندان خود می آموزند!

همان طور که می دانید میان افراد فقیر و ثروتمند تفاوتهای زیادی وجود دارد. از طرز نگاه آن ها به زندگی گرفته تا آموزش و پرورش و کسب و کار و حتی نحوه تربیت و بزرگ کردن فرزندان شان! در ادامه چیزی هایی را که والدین پولدار به فرزندانشان آموزش می دهند اما بقیه مردم […]

مهم ترین راز پول در آوردن! آموزش نحوه ی صحیح سرمایه گذاری

مهم ترین راز پول در آوردن! آموزش نحوه ی صحیح سرمایه گذاری

این واضح است که اگر بدون سرمایه گذاری ، تا آخر عمر در یک شغل کار کنید و یا کارگر شرکتی باشید ، به پول و آزادی مالی نمیرسید زیرا معاش و حقوق ماهانه شما حتی مصارف تان را نمی تواند تامین کند چه برسد به پس انداز و… اما شانس ها و فرصت های […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)