برای رسیدن به موفقیت ، باید متفاوت باشید!

برای رسیدن به موفقیت ، باید متفاوت باشید!

اگر میخواهید در زندگی به جایی برسید باید از کلمه نه به طور مداوم استفاده کنید. باید بدانید که هر نه گفتن شما را یک پله به موفقیت نزدیک تر می کند. در درون شما چیزی وجود دارد که می‌گویند شما می‌توانید این کار را انجام دهید. چیزی در درونتان هست که می گوید من برای انجام این کار اراده ی لازم را دارم. به دیگران اجازه ندهید که شما را متوقف کنند. زندگیتان سم زدایی کنید و آدمهای منفی را از زندگیتان دور بریزید.
به تغییر ادامه دهید. تغییر دادن خودتان باید کاری تمام وقت باشد. برای موفق شدن ، باید متفاوت باشید. همانطور که به اهداف و رویاهای تان فکر می‌کنید ، از شما می خواهم که آنها را در ۱۰۰ ضرب کنید.
به شما اخطار می‌کنم از خودتان نپرسید که چطور می‌شود آنها را انجام داد. چطوری انجام دادن آن به شما مربوط نیست. شما در درونتان چیزی خاص دارید. درون خودتان عظمت دارید. توان شما خیلی بیشتر از چیزی است که تا به حال تصور می کرده اید. درون خودتان ایده های بزرگی دارید. درون خودتان عظمت دارید.
شما برای موفق بودن به دنیا آمده اید. آیا این کار ساده ای است؟ البته آسان نیست. موفق بودن چالش برانگیز است. موفق بودن به صبر و استقامت نیاز دارد ، به پشتکار و عزم و اراده ای بزرگ برای تغییر دادن زندگی تان.
از چشم بستن و رویا دیدن هراس نداشته باشید. اما پس از آن چشم هایتان را باز کنید و ببینید!
برای بعضی ها فاصله بین رویاهایشان و واقعیت وحشتناک است. درست مثل من. تنها راه پیش رو ، راه واقعیت است. پذیرفتن چیزی که باید برای رسیدن به رویاها بپردازیم. باید با خودتان رور راست باشید و باید از خودتان پبرسید که برای رسیدن به موفقیت باید چه تاوانی دهید؟ بدون شکست خوردن موفقیتی در کار نیست. شکست ، زمینه موفقیت را فراهم میکنند. از شکست دلسرد نشوید. صدایی در درون تان هست که به شما میگوید من می توانم این کارها را انجام دهم و به همین خاطر است که اینجا هستید. چیزی در عمق وجودتان ، در درون قلبتان هست که به شما می گوید به هیچ کس اجازه نمی دهم که به من جهت دهد. صدایی که میگوید رویایی دارم که می خواهم به آن برسم. صدایی که می گوید من ناخدای کشتی خودم هستم و سرنوشت خودم را کنترل می کنم. پس برای انجام هر کاری که لازم است عزم خود را جزم کنید. صدایی در درونتان وجود دارد که می‌گوید زندگانی بزرگتری در انتظار شماست. چیزی در درون تان هست که می گوید باید در مسیر یک زندگانی بهتر قرار بگیرید ، یک زندگانی عالی.

از شما می‌خواهم سه چیز را به خاطر بسپارید :

1- هرگز از اتخاذ تصمیم واهمه نداشته باشید. قاطع باشید و از شکست خوردن نترسید. نترس باشید.
2- قدرتی را که دارید را به خاطر داشته باشید. به خاطر داشتن کافی نیست ، باید این قدرت را حس کنید و به این قدرت ایمان داشته باشید. شما این توان را دارید به شما اطمینان میدهم.
3- توقف نکنید! مهمترین عنصر برای اینکه بتوانید کارهای خود را انجام دهید و به ثبات برسید این است که متوقف نشوید. همیشه این سوال را از خودتان بپرسید که امروز در زندگیتان در کجا قرار دارید؟ می خواهید به کجا برسید؟ چه چیزی قرار است این زندگی را بسازد؟ از خود بپرسید اگر در همین مسیر که حرکت می کنید پیش روید ، به موفقیت میرسید یا به ناکامی!

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه - راه موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه – راه موفقیت

سیلوستر گاردنز اِستالون یک بازیگر، کارگردان و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب است. در ادامه قوانین و راه موفقیت از نظر سیلوستر استالونه را با هم بررسی می کنیم. 1- نه به معنی بله : در سفر خود در راه موفقیت با افراد زیادی مواجه می شوید که به شما نه می گویند. […]

افزایش اعتماد به نفس - عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس – عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

30 عبارت تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس با این 30 عبارت تاکیدی قادر خواهید بود اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و می توانید با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنید. این عبارات تاکیدی به شما کمک می کنند که روز خود را مثبت تر و همچنین روز خود را با راحتی […]

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس (louise lynn hay) - قانون موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس (louise lynn hay) – قانون موفقیت

قانون موفقیت شماره یک – خود را دوست داشته باشید : مهمترین چیز اینه که خودتون رو دوست داشته باشید ، بعد از اون همه چیز جریان پیدا میکنه. همه چیز شگفت انگیز میشه. منظور من غرور و خودپسندی نیست چون که این عشق نیست. این تنها یک نوع ترسه ، ترس همیشگی. من در […]

چیزهایی که فقط والدین پولدار به فرزندان خود می آموزند!

چیزهایی که فقط والدین پولدار به فرزندان خود می آموزند!

همان طور که می دانید میان افراد فقیر و ثروتمند تفاوتهای زیادی وجود دارد. از طرز نگاه آن ها به زندگی گرفته تا آموزش و پرورش و کسب و کار و حتی نحوه تربیت و بزرگ کردن فرزندان شان! در ادامه چیزی هایی را که والدین پولدار به فرزندانشان آموزش می دهند اما بقیه مردم […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : دلنواز
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : delnavaz

زندگی نامه :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)