قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه - راه موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر سیلوستر استالونه – راه موفقیت

سیلوستر گاردنز اِستالون یک بازیگر، کارگردان و نویسندهٔ آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب است. در ادامه قوانین و راه موفقیت از نظر سیلوستر استالونه را با هم بررسی می کنیم.
1- نه به معنی بله : در سفر خود در راه موفقیت با افراد زیادی مواجه می شوید که به شما نه می گویند. این همان چیزیه که شما به خاطرش تصمیم می گیرید. انتخاب شماست که اون رو نه بشنوید یا رو تبدیل به یک بله کنید. همیشه انتخاب با شماست!
2- به ندای درون گوش کنید : مردم همیشه می خواهند که نظراتشان را به شما تحمیل کنند. آنها همیشه برای زندگی شما اعتقادات خودشان را دارند و حتی در مورد اینکه شما چطور باید زندگیتان را زندگی کنید! اما تنها چیزی که مهمه اینه که در راه موفقیت شما باید به ندای درونیتان گوش کنید. به الهام قلبیتون اعتماد کنید. اون همیشه میدونه که چه چیزی درسته.
3- خلاق باشید : راه موفقیت راه پر پیچ و خم و پر از سختی هاست. شما باید قادر باشید که به بیرون از این چارچوب هم فکر کنید و در برابر موانع خلاق باشید. ریسک کنید ونگران نباشید.
4- هرگز تسلیم نشوید : شما خوب میدونید که چه چیز ارزشمند و گرانبهایی دارید که میتونید به این دنیا هدیه کنید. حتی اگر اینطور به نظر میرسه که هیچ کس قادر به دیدن اون نیست ، شما مجبورید دوباره و دوباره نمایان شوید و از خودتان حمایت کنید. شما حرف هستید. فقط یک لحظه از رویاهایتان فاصله دارید. به مسیر خودتون ادامه بدید.
5- تمومش کنید : به اتمام نرساندن کاری به صورت ابتر ، بهتر از کار خوب ناتمام هست. بسیار مهم هست که وقتی در جهت رسیدن به اهداف خودتون کار می‌کنید ، به پرفکت و بی نقص بودن کار تون اهمیت ندید. در مورد انجام کار ها نگران این نباشید که آنها را کامل انجام داده باشید یا دلواپس نباشید که آیا زمان مناسبی برای انجام این کار هست یا نه!
6- به خودتون اعتماد کنید : فقط و فقط انعطاف پذیر باشید حتی اگر هیچ چیزی ندارید ، حتی اگر این احساس رو دارید که زندگی بدتر از این نمیشه ، به این اصل فکر کنید و فقط باور داشته باشید که شما چیزی منحصر به فرد و ویژه دارید که می تونید به این جهان ارائه بدید.
7- طریقه خودتون رو پیدا کنید : شما باید چگونگی دستیابی به اهداف مورد نظر تون رو دریابید. آیین های خود را بیابید و بی وقفه به آنها عمل نمایید تا زمانی که موفق شوید.

همچنین ببینید : قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس

8- یک چیز را درست انجام بدید : لازم نیست که در همه چیز کامل باشید. فقط یک کار را به بهترین شکل ممکن انجام بدید. تمرکز کنید بر روی تبدیل شدن به بهترین در یک حوزه و حتما موفق حواهید شد.
9- از طریق شکست ها یاد بگیرید : در راه موفقیت شما تنها از طریق شکست هست که رشد می کنید. با شکست خوردن یاد میگیرید که چطور موفق باشید. ناامید نشید. وقتی شکست میخورید امید خودتونو از دست ندید بلکه خوشحال باشید که یک گام به موفقیت نزدیک تر شدید.
10- حرکت به جلو رو ادامه بدید : زندگی گاهی اوقات بارها و باره شما رو زمین میزنه اما شما باید بلند بشید و به حرکت خودتون به سمت جلو ادامه بدید. هیچ اشتباهی وجود نداره. تنها یادگیری هست و بس. شما قدرت ایجاد هر آنچه که خواهان هستید رو دارید. فقط باید مسئولیت صد در صد زندگیتونو به عهده بگیرید.

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

افزایش اعتماد به نفس - عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس – عبارات تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس

30 عبارت تاکیدی مثبت برای افزایش اعتماد به نفس با این 30 عبارت تاکیدی قادر خواهید بود اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و می توانید با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنید. این عبارات تاکیدی به شما کمک می کنند که روز خود را مثبت تر و همچنین روز خود را با راحتی […]

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس (louise lynn hay) - قانون موفقیت

قوانین رسیدن به موفقیت از نظر لوئیس (louise lynn hay) – قانون موفقیت

قانون موفقیت شماره یک – خود را دوست داشته باشید : مهمترین چیز اینه که خودتون رو دوست داشته باشید ، بعد از اون همه چیز جریان پیدا میکنه. همه چیز شگفت انگیز میشه. منظور من غرور و خودپسندی نیست چون که این عشق نیست. این تنها یک نوع ترسه ، ترس همیشگی. من در […]

چیزهایی که فقط والدین پولدار به فرزندان خود می آموزند!

چیزهایی که فقط والدین پولدار به فرزندان خود می آموزند!

همان طور که می دانید میان افراد فقیر و ثروتمند تفاوتهای زیادی وجود دارد. از طرز نگاه آن ها به زندگی گرفته تا آموزش و پرورش و کسب و کار و حتی نحوه تربیت و بزرگ کردن فرزندان شان! در ادامه چیزی هایی را که والدین پولدار به فرزندانشان آموزش می دهند اما بقیه مردم […]

مهم ترین راز پول در آوردن! آموزش نحوه ی صحیح سرمایه گذاری

مهم ترین راز پول در آوردن! آموزش نحوه ی صحیح سرمایه گذاری

این واضح است که اگر بدون سرمایه گذاری ، تا آخر عمر در یک شغل کار کنید و یا کارگر شرکتی باشید ، به پول و آزادی مالی نمیرسید زیرا معاش و حقوق ماهانه شما حتی مصارف تان را نمی تواند تامین کند چه برسد به پس انداز و… اما شانس ها و فرصت های […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)