علامت هایی که نشان میدهد جفت روحی و شریک زندگی تان را پیدا کرده اید!

علامت هایی که نشان میدهد جفت روحی و شریک زندگی تان را پیدا کرده اید!

یکی از علائم بارز این که طرف مقابلتان همان شریک زندگی شماست ، این است که احساس می‌کنید چندین سال است که یکدیگر را می شناسید. فرض کنید با فردی هستید که دو برابر شما سن دارد یا از ملیت و مذهب دیگری است و به مرور زمان متوجه می‌شوید که این شخص شما را عمیقاً درک می کند.

دلیل این درک عمیق چه چیزی میتواند باشد؟

1- ابتدا بدانید که جفت روحی به معنای عشق واقعی نیست : هیچ کدام از کلمات جفت روحی ، کسی که دوستش دارید ، تقدیر وعشق واقعی به یک معنا نیست. جفت روحی تان ممکن است یکی از دوستانتان ، فردی از اعضای فامیل ، دوست پسر یا دوست دخترتان و یا حتی کسی باشد که با او آشنا هستید و گاهی دیدن این فرد ، شنیدن توضیحاتی که درباره ی خود می دهد و یا حتی با هم خندیدنتان ممکن است این حس را به شما دهد که این فرد از لحاظ روحی بسیار به شما نزدیک است.
2- انگار چندین سال است که همدیگر را می‌شناسید : یکی از بارزترین علایم در رابطه با جفت روحی تان این است که احساس می کنید از قبل او را می‌شناسید واین که چند سال از شما بزرگتر است یا چه ملیت و مذهبی دارد در این حس تاثیرگذار نیست.
3- دارای ارزش های معنوی یکسانی هستید : ممکن است در طرز لباس پوشیدن ، عادات غذایی و سایر موضوع های کوچک ، سلایق و علایق متفاوتی داشته باشید اما ارزش های اخلاقی تان ، طرز بیان احساسات و اولویت های زندگی تان مشابه یکدیگر است. در واقع ارزش های معنوی تان یکسان و دیدتان به زندگی مشابه است.
4- نسبت به هم مانند آینه عمل می‌کنید : جفت روحی و نیمه ی گمشده تان یا مانند شما عمل و رفتار می‌کند و یا انعکاسی از درون شماست. شما او را همزمان با خودتان کاملا درک می‌کنید زیرا بخشی از خودتان را در او می بینید که این حالات قانون آینه نام دارد.

این مطلب را حتما بخوانید : واقعیت عشق چیست؟

5- باهم راه کارهای جالب و متنوعی خلق می کنید : از ارتباط روحی و دیدگاه مشترک تان به زندگی گرفته تا خوش و بش های طولانی مدت و برنامه‌هایتان برای فتح دنیا ، موجب ایجاد پتانسیل عجیبی در ایجاد راهکارهای خلاقانه در زندگی تان می شود.
6- مجبور نیستید همدیگر را عوض کنید : از آنجایی که شما با جفت روحی تان بسیار شبیه یکدیگر اید ، اگر بخواهید به خاطر او خود را عوض کنید یا تلاش کنید تا او را آن طور که می خواهید عوض کنید ، این نشان می‌دهد که ارزش های معنوی ، برنامه و دیدگاه مشترکی ندارید و این یعنی آن فرد انعکاسی از شما نیست.

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

چه طور جذاب تر شویم؟ خصوصیات و ویژگی های افراد جذاب!

چه طور جذاب تر شویم؟ خصوصیات و ویژگی های افراد جذاب!

وجود برخی افراد به مهمانی ها زندگی می بخشد و جدا شدن از آنها سخت است. وجود آنها در اطرافتان موجب لذت بخش تر شدن فضا می شود. آنها جذابیتی ذاتی دارند که نمی‌توان از دوست داشتن آنها در رفت و مقاومت کرد. اما چرا؟ ما برخی از این عادات را متوجه شدیم که در […]

جهان های موازی چیست ؟ آیا چند جهانی از لحاظ علمی قابل اثبات است؟

جهان های موازی چیست ؟ آیا چند جهانی از لحاظ علمی قابل اثبات است؟

همه ایده ی جهان های موازی و چند جهانی را دوست دارند. شاید هم این علاقه به دنیای ایده آلی باشد که در آن شانس دومی داریم و همه چیز متفاوت است. اما آیا واقعا دنیا جایی برای چنین انتظاری دارد؟ منظورم این است که اگه جهان تمام چیزی است که وجود دارد ، نمی […]

تاثیرات ماه کامل بر روی انسان ها و موجودات زنده کره زمین

تاثیرات ماه کامل بر روی انسان ها و موجودات زنده کره زمین

بدون شک ماه تأثیر عاطفی بر روی ما دارد. شاید به ‌نظر عجیب و غریب می‌آید اما ماه کامل و نور مهتاب بر فعل و انفعالات درون بدن ما نیز تاثیر گذار است. طبق بررسی کارشناسان ، ماه بر روی سلامت ما تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه چند تا از تاثیرات نور ماه بر روی […]

سفر در زمان! آیا سفر در زمان ممکن است؟

سفر در زمان! آیا سفر در زمان ممکن است؟

یکی از آرزوهای بشر سفر در زمان است که بتواند در زمان سفر کند و به گذشته یا به آیند برود. هرچند که شواهد و تئوریهای بسیار زیادی برای سفر در زمان مطرح شده است اما هنوز کسی نمی تواند به یقین روی این موضوع نظر دهد. در ادامه بررسی می کنیم که آیا سفر […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)