تاثیرات شگفت انگیز احساسات بر زندگی! قدرت نهفته آب تاثیر احساسات بر آن!

تاثیرات شگفت انگیز احساسات بر زندگی! قدرت نهفته آب و تاثیر احساسات بر آن!

آب یکی از با ارزش ترین و تاثیرگذارترین ماده هایی است که بر روی کره زمین وجود دارد. آب نقش مهمی را در سلامتی انسان و موجودات زنده ایفا می کند و کمبود یا نبود آن باعث نابودی و پایان زندگی همه ما میشود. پس از اکسیژن آب دومین اصل مهم در زندگی انسان است اما انسانهای کمی از رمز و رازهای آب باخبر هستند.
آیا تا به حال از خود پرسیده اید که آب از کجا آمده است؟ یا چه کسی آن را بر روی زمین آورده است؟ و یا چه جوری به وجود آمده است؟ در مورد پیدایش آب سوالهای زیادی وجود دارد که شاید خدا فقط بتواند به آنها پاسخ دهد. آب نوعی ماده مرکب است که از دو عنصر هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده است و به شکل های متفاوتی مثل جامد مایع گاز در روی کره زمین پیدا میشود. هدف من معرفی آب نیست بلکه هدف من معرفی تاثیر احساسات ما بر روی آب است. اهمیت دانستن این موضوع به این دلیل است که ۷۰ درصد حجم بدن ما را آب تشکیل میدهد و اگر انسان بتواند که توسط احساسات ، موسیقی و یا کلام بر روی آب تاثیر بگذارد ، پس در نتیجه می تواند بر روی بدن نیز تاثیر بگذارد.
ماسارو ایموتو تحقیقات گسترده ای در مورد تاثیرات کلام و عقاید و احساسات بر روی مولکول های آب انجام داده است. آزمایشات این شخص بالغ بر ۱۰ هزار نمونه هستند و نتایج آزمایشات نشان می دهد که کریستال آب با توجه به احساسات و افکار انسان شکل های مختلفی به خود می گیرد. این دکتر پس از انجام تحقیقات چند ساله خود در این زمینه کتاب پیام آب را نوشت و بعد از آن در این زمینه فیلمی ساخته شد به نام آب همه چیز را میداند پیامی که در این کتاب یا این فیلم وجود دارد ، بسیار ساده است و این پیام بدین گونه است که انسان باید در هر لحظه مواظب احساسات و کلام خودش باشد. این تغییر فقط به آب محدود نمیشود. انسان از طریق کلام و احساساتش بر روی هر چیزی تاثیر مثبت و یا منفی میگذارد این موضوع را هر کسی می تواند امتحان کند.

این مطلب را حتما بخوانید : آزمایش برنج ، آزمایش قدرت کلام و قدرت انرژی های مثبت و منفی!

دکتر ایموتو علاوه بر ثابت کردن تاثیرات کلام بر روی آب توانست تاثیرات مثبت و منفی موسیقی های مختلف را هم ثابت کند. این جاست که شما باید از خودتان بپرسید که توسط سبک موسیقی هایی که گوش می کنید چه تاثیراتی بر جسم و زندگیتان می گذارید. همانطور که یک موسیقی میتواند بر روی آب تاثیر مثبت یا منفی بگذارد ، همانطور هم می تواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی شما و جسمتان بگذارد. به همین دلیل است که فرکانس هایی وجود دارند که به فرکانسهای شفا معروف شدند زیرا توسط آنها هارمونی بین سلول های بدن به وجود می آید و رفته رفته باعث بهبود و شفای بیماران می شود.
بسیاری از ما انسانها به دلیل فرو رفتن در مشکلات زندگی و استرس و اضطراب روزانه ، کنترلی بر روی افکار و احساسات کلام خود نداریم و به همین دلیل به صورت ناخواسته تاثیرات منفی بر روی زندگی خود و اطرافیانمان میگذاریم. هدف من از نوشتن این پست این بود که شما را از تاثیرات منفی احساسات و کلام آگاه کنم. به امید اینکه همه شما با تسلط کامل بر افکار و احساساتتان بتوانید زندگی بهتری را برای خود و اطرافیانتان بسازید.

برخی از مطالب مشابه و مرتبط به این پست :

چه طور جذاب تر شویم؟ خصوصیات و ویژگی های افراد جذاب!

چه طور جذاب تر شویم؟ خصوصیات و ویژگی های افراد جذاب!

وجود برخی افراد به مهمانی ها زندگی می بخشد و جدا شدن از آنها سخت است. وجود آنها در اطرافتان موجب لذت بخش تر شدن فضا می شود. آنها جذابیتی ذاتی دارند که نمی‌توان از دوست داشتن آنها در رفت و مقاومت کرد. اما چرا؟ ما برخی از این عادات را متوجه شدیم که در […]

علامت هایی که نشان میدهد جفت روحی و شریک زندگی تان را پیدا کرده اید!

علامت هایی که نشان میدهد جفت روحی و شریک زندگی تان را پیدا کرده اید!

یکی از علائم بارز این که طرف مقابلتان همان شریک زندگی شماست ، این است که احساس می‌کنید چندین سال است که یکدیگر را می شناسید. فرض کنید با فردی هستید که دو برابر شما سن دارد یا از ملیت و مذهب دیگری است و به مرور زمان متوجه می‌شوید که این شخص شما را […]

جهان های موازی چیست ؟ آیا چند جهانی از لحاظ علمی قابل اثبات است؟

جهان های موازی چیست ؟ آیا چند جهانی از لحاظ علمی قابل اثبات است؟

همه ایده ی جهان های موازی و چند جهانی را دوست دارند. شاید هم این علاقه به دنیای ایده آلی باشد که در آن شانس دومی داریم و همه چیز متفاوت است. اما آیا واقعا دنیا جایی برای چنین انتظاری دارد؟ منظورم این است که اگه جهان تمام چیزی است که وجود دارد ، نمی […]

تاثیرات ماه کامل بر روی انسان ها و موجودات زنده کره زمین

تاثیرات ماه کامل بر روی انسان ها و موجودات زنده کره زمین

بدون شک ماه تأثیر عاطفی بر روی ما دارد. شاید به ‌نظر عجیب و غریب می‌آید اما ماه کامل و نور مهتاب بر فعل و انفعالات درون بدن ما نیز تاثیر گذار است. طبق بررسی کارشناسان ، ماه بر روی سلامت ما تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه چند تا از تاثیرات نور ماه بر روی […]

نویسنده این مطلب کیست؟

درباره نویسنده :
نام : یاس
نام خانوادگی : لگزیان
لقب : مدیر سایت

زندگی نامه : برای آزاد شدن ذهنم کتاب میخونم و فیلم می‌بینم و گاهی با دوستان کوه نوردی می‌کنم. من عاشق یادگیری و آموزش هستم. تولید محتوای علمی عشق منه و سعیم بر اینه که در هر زمینه‌ای بتونم خودمو به‌روز نگه دارم. کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات خوندم و سابقه‌ی نویسندگی و مترجمی مقالات تخصصی فناوری اطلاعات رو دارم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)